Hizmet Koşulları

- Kullanıcılar 13 yaşından küçük olmamalıdır.

- Kullanıcı imagesyukle.com adresine yüklemiş olduğu resimler, adult, yasadışı projeler, kişilik haklarına zarar veren resimler, hak ve hukuka aykırı resimler veya paylaşımlar yüklemek ve bunu paylaşmak yasaktır.

- Tüm yasal hakları kullanıcıya ait olup herhangi bir yasal ve/veya yasa dışı olay, hakaret, dava v.b. durumlarda imagesyukle.com adresine hak talep etmeyeceğini kabul ve/veya taahhüt etmiş sayılacaksınız.

- Herhangi bir durumda imagesyukle.com adresi sorumlu olmamak ile beraber yasak ve illegal olan resim paylaşımları yapan ve yayınlayan kişi, kurum veya kullanıcılar adına gerekli hukuki ve yasal işlemler başlatılacaktır.

- Tüm kullanıcılar imagesyukle.com adresinin belirtmiş olduğu kurallara uymak zorundadır. Aksi takdirde tüm olay, suç ve hatanın kendinden kaynaklanacağını kabul ve/veya beyan etmiş sayılacaktır.

- Yukarıdaki kuralları imagesyukle.com istediği zaman, ve/veya istediği şekilde haber vermeden, kendi lehine değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

- Görüş/Şikayet/Önerileriniz İçin ; İletişim

Yüklenen 0 Resimler (0% complete)

Resimlerin düzenlenmesi yapılıyor. Bu işlem birkaç saniye sürebilir.

Yükleme Tamamlandı

Yüklenen Resimlerinizi nerede saklayacaksınız ? Albümsüz genel olarak kullanmak istiyorum.. veya Resimler için yeni bir Albüm oluştur veya move the images Kullandığım albümlerimden birine ekle.
Yüklediginiz resimleri hesabınıza kayit etmek icin buradan yeni bir hesap oluşturabilirsiniz veya Giriş yapabilirsiniz

Hiçbir resim yüklenmedi.

Hata! Lütfen işlemlerini tekrar deneyiniz
    veya İptal Et
    Not : Bazı resimler yüklenemedi. Daha Fazla Bilgi
    Daha fazla bilgi için hata raporunu kontrol ediniz.
    jpg png bmp gif Maksimum 5 MB